Про нас

Компанія Haus Mobel була створена в листопаді 2015 року як торгова марка фабрики Mebli Style, заснованої в 1997 році власником Володимиром Турчин. Компанія Haus Moble співпрацює з підприємцями згідно укладених договорів.

  У 2009 році власник поїхав до Японії, щоб навчатися в Toyota, а з 2010 року ми використовували принципи Kaizen та Lean Manufacturing, зменшуючи відходи, використовуючи менше енергії та ефективніше використовуючи простір та матеріали.

У 2016 році Хаус Мобель був представлений на виставці в Кельні, і завдяки цій виставці частка експорту на сьогодні становить 70%. Ми експортуємо в такі країни: Данія, Швеція, Фінляндія, Литва, Латвія, Естонія, Німеччина, Голландія, Бельгія та Норвегія.  

Наші переваги:

  • велика територія підприємства: виробничі та офісні приміщення, загальна площа яких 5000 кв.м.  та склад площею 800 кв.м; 
  • гнучкість у роботі з клієнтами;
  • потужне виробництво:

при серійному виробництві

2500

одиниць на місяць

мале серійне виробництво

1250

одиниць на місяць в одну зміну

 

 

До кінця 2019 року ми плануємо виробляти:

при серійному виробництві

3500

одиниць на місяць

мале серійне виробництво

1750

одиниць на місяць в одну зміну

 

 

  • сучасне обладнання: швейні машини, різальний верстат, пневматичні пістолети, пілот-вальтер, бурові машини, стрічкопильний верстат, деревообробний верстат, верстат з краєм.
  • велика команда професіоналів  – 205 працівників
  • власна котельня, яка працює на деревних відходах
  • власна трансформаторна станція

Місія:

Викликати яскраві емоції, створюючи неймовірні відчуття від наших меблів та від унікального сервісу

Бачення:

Через розуміння потреб і очікувань покупців Haus Mobel добре знає, як провідний виробник і постачальник сучасних, яскравих і хороших меблів, що приносить задоволення покупцям у всьому світі, використовуючи різні способи продажу.